Sinem Kobal ve Zehra Güneş birlikte poz verdi! Milli voleybolcunun tarzı dikkat çekti

Ülkemizin başarılı voleybolcularından Zehra Güneş sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Instagram’da 3 milyon takipçiye ulaşan Güneş, bir markanın etkinliğine katıldı.

Etkinlikte söyleşiye de katılan başarılı voleybolcu sosyal medyada kendisine yapılan eleştirilere dair “Linçlenen bir insanım, evet! Bir insan olarak bence çok acımasız bir şey!” dedi.

“DURMAK DİYE BİR ŞEY YOK”

Etkinlikte samimi açıklamalarda bulunan Güneş, izin günlerinden sonra yorgun hissettiğini belirterek “Profesyonel sporcu olarak ‘Durmak’ diye bir şey olmuyor hayatımızda. İzin günlerimizden sonra; ertesi gün çok yorgun hissediyorum kendimi, sürekli bir şey yapmak zorundaymışım gibi geliyor” dedi.

“ZİHNİ DİNLENDİRMEK BEDENDEN DAHA ÖNEMLİ”

Omuz sakatlığı yaşadığını vurgulayan Zehra Güneş, “Omuz sakatlığı yaşıyorum. Ağrım olduğunda bile antrenman yapmak zorunda hissediyordum kendimi. Top yapamıyorsam ekstra fitness yapayım derdim. Bu sezon çok ağrılı bir süreç geçirdim” dedi.

Bu sezon kendisi için önemli bir eşiği geride bıraktığını belirten Zehra Güneş, “Bu sezondan aldığım ders bu oldu. ‘Evet Zehra vücudunu dinle ağrın var, belki sana durmak iyi gelecek’ dedim. Kendime, zihnime, durmayı öğrettiğim bir sene oldu. Zihni dinlendirmek bedenden daha önemli” ifadelerini kullandı.

TARZI ÇOK BEĞENİLDİ

Zeynep Üner’in moderatörlüğünde bir marka etkinliğinde “İyi Miyiz” söyleşisinde samimi açıklamalarda bulunan Zehra Güneş, Ahsen Eroğlu ve Sinem Kobal ile poz verdi. Büyük başarılara imza atan voleybolcunun sade ama şık tarzı dikkatlerden kaçmadı. Kobal’ın da tercih ettiği kombini çok beğenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir